Aday Öğrenci Sayfası International Students

"BAŞARAMAYACAĞIMIZ HİÇBİR ŞEY YOKTUR"

"Türkiye karar verirse her şeyi başarır."
Turgut Özal

Down

HABER & DUYURU

bir tık ötede...

Üniversitemizin Son Yayınlarını İncelediniz Mi?

Şubat 04, 2016

-Haber

Uluslararası Öğrencilerimiz : “Bu Kaliteyi Ve Samimiyeti Unutmak Mümkün Değil”

Şubat 03, 2016

-Haber

Turgut Özal Unesco’nun Gözde Birliğine Kabul Edildi

Ocak 28, 2016

-Haber

Fakültemiz Dergisi TÜHAD İlk Sayısıyla Yayın Hayatına Başladı!

Ocak 27, 2016

-Haber

Nature Dergileri Üniversite Kütüphanemiz Aracılığıyla Erişime Açılmıştır

Ocak 19, 2016

-Haber

Acı Kaybımız

-Haber

Yeni Basketçiler Yetiştirmek İçin Kolları Sıvadık

Ocak 19, 2016

-Haber

İş Fikri Sizden Ofisiniz Turgut Özal’dan

Ocak 18, 2016

-Haber

2015-2016 Bahar Yatay Geçiş Alımları

Ocak 08, 2016

-Duyuru

Prof. Dr. Abdulkadir Şengün: ‘İstihdamın yolu Turgut Özal’dan geçiyor’

Ocak 14, 2016

-Haber

3 Kütüphanede 55 Bin Basılı Kaynağa Sahibiz

Ocak 13, 2016

-Haber

tüm haber ve duyurular için tıklayınız!

ADAY ÖĞRENCİLER

Türkiye’nin dışa açılmasında, çağ atlamasında ve özgürlüklerin genişletilmesinde önemli hamleler yapan Turgut Özal’ın ismini taşıyan üniversitemiz, O’nun bu ufkuyla bugün 5000 öğrenciye eğitim hizmeti vermektedir. Birbirinden değerli seçkin akademik kadromuz yeni öğrencilerini bekliyor.

İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik, Hukuk ve Tıp Fakülteleri, Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Sosyal Bilimler Enstitüleri, Yabancı Diller, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Hemşirelik ve Sağlık Yüksekokulları, Ankara Meslek ve Sağlık Bilimleri Meslek Yüksekokulları ve 35 lisans, 25 yüksek lisans ve 15 doktora programımıza siz değerli aday öğrencilerimizi bekliyoruz.

INTERNATIONAL STUDENTS

The contribution of Turgut Özal University for high quality education can be observed in many different areas of education where our university has invested. One of these contributions is the quality of continuous development of higher education and productive scientific activities. The International Relations Department of Turgut Ozal University cares about cooperation and contentment of students. One of the major aims of our university is to prepare continuously, highest education quality for our students so our students will be educated at highest international education standards. With this approach we would like to have a cosmopolitan environment, where each of our student would enjoy their life while being part of an education.

AKADEMİK TAKVİM
Öğrenim döneminiz boyunca kayıt, ders seçimi, vize, final ve bütünleme zamanlarında sürekli, en güncel ve hızlı yardımcınız olacak yıllık öğrenim programına buradan ulaşabilirsiniz.
ENGELSİZ TÖÜ
Turgut Özal Üniversitesi, öğrenim dönemleri boyunca engelli öğrencilerin karşılaşacakları zorlukları en aza indirmek için tüm imkânlarını seferber ediyor. Engelsiz bir üniversite için...
ERASMUS
Erasmus ile Avrupa’nın saygın üniversiteleriyle ortak yükseköğretim programları ve projeleri yapıyor, öğrencilerimize yükseköğretim hayatları süresince bulunmaz imkanlar sunuyoruz.
SIK SORULAN SORULAR
Turgut Özal Üniversitesi’ne dair öğrenmek istediğiniz her şeye, tüm sorularınızın cevaplarına ulaşmanız artık daha kolay.Bir tıkla çok şey burada.
KÜTÜPHANE
Düşünsel birikimin önemli eserlerini bulabileceğiniz, zengin kitap, katalog kaynağı ile entelektüel dünyanıza katkı sağlayacak bir kütüphaneden beklediğiniz ne varsa burada...
HASTANE
250’yi aşkın seçkin uzman personelimiz, yüksek teknolojiye sahip birimlerimiz, hasta bakım ünitelerimiz ve 7/24 açık polikliniklerimizle hizmetinizdeyiz.
BOLOGNA SÜRECİ
Bologna Süreci, ülkemizin 2001 yılında dahil olduğu, öğrencilerimize, öğretim üyelerimize ve mezunlarımıza benzersiz bir hareketlilik ve istihdam olanağı sağlayan eğitim programdır.
FOTOĞRAF & VİDEO
GALERİ
BASINDA
ÜNİVERSİTEMİZ

SOSYAL
MEDYADA TÖÜ

bizi sosyal medyada takip etmek
isteyenler için...

HARİTAYI GÖR